Bizim Hikayemiz

Hobimiz Havacılık, İşimiz Havacılık

12348
Takipçiler
4
Lisanslı Eğitmenler
28
Sisteme Kayıtlı Öğrenci
3
Tamamlanan Eğitimler

“Çoğu zaman insanlar, siz onlara gösterene kadar neye ihtiyaç duyduklarını bilmezler.”

Steve JOBS

Notam Kimdir ?

Havacılık tutkunlarının ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve yapılar sunan, yaşam kalitelerini arttıran ve kendini sürekli geliştiren Notam Havacılık girişimci, yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla Şubat 2016 yılında kurulmuştur.

Havacılık sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede simülatör, tamamlayıcı eğitimler ve girişimcilik alanlarını da ekleyerek çözüm üreten start-up firma haline gelmiştir. Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş ve Notam, havacılık sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır.

İş ortaklarımızla karşılıklı değer yaratmaya yönelik anlayışımız ile projelerinizi ve fikirlerinizi birlikte hayata geçirmek için, sizi çağın bir adım ötesine davet ediyoruz.

Misyon

Sivil Havacılık alanında yenilikçi, verimli ve sonuç odaklı eğitim modelleri tasarlamak. Havacılıkta girişimciliği yaygınlaştırmak.

Ne Yapıyoruz ?

Aktif havayolu pilotları, eğitmenleri ve uçuş okullarıyla ortak çalışılarak, tamamlayıcı ve destekleyici yeni eğitim modelleri oluşturuyoruz. Ortaya çıkan eğitimleri Notam Havacılık Akademisinde uygulamaya geçiriyoruz. Aynı zamanda bireyin kariyer yolundaki tüm süreç boyunca yanında olmaya, kılavuzluk ediyoruz.

Havacılık için projeler geliştiriyoruz.

Havacılığın güçlü isimleriyle, seminerler, konferanslar düzenliyoruz. Dünya'nın ilk Pilot Koç'luğu projesini gerçekleştiriyoruz.

Vizyon

Dünya havacılık alanında; dinamik yapısıyla öncü, yenilikçi atılımlarıyla lider, insana ve çevreye duyarlı, hizmet ve faaliyette bulunduğu her kategoride referans bir şirket olmak.